+48 451 210 000

- 04.05.2023

MISTRZ GRILLA

W tym roku obsługę cateringową zapewni nam znany Wam już Mistrz Grilla. Nigdy nas nie zawiedli i tym razem zapowiadają stanąć na wysokości zadania. Oprócz grillowanego tradycyjnego mięsiwa będą również i warzywa. 

Mistrza Grilla znacie już z poprzednich spotkań IM. Wyjątkiem był rok 2022. Wracamy jednak do dobrych tradycji żywieniowych, które zawsze Wam odpowiadały. 

Bardzo chcielibyśmy zapewnić Wam wystarczającą ilość grillowanych przysmaków i wystarczająco dużo sytych porcji śniadaniowych. Żeby się tak stało, konkretne zamówienie do MISTRZA GRILLA będziemy musieli złożyć już w maju. Stąd nasza ogromna prośba:  

JEŚLI JUŻ WIECIE, ŻE PLANUJECIE PRZYJECHAĆ, ZAREJESTRUJCIE SIĘ tutaj link do sklepu wybierając pakiet FULL (z wyżywieniem) lub SMALL (bez wyżywienia) 

Wasza rejestracja da nam możliwość oszacowania jakie jest zapotrzebowanie na catering. Bardzo chcielibyśmy, żeby był on Wam dostarczony na odpowiednim poziomie i w wystarczającej ilości.  

Mistrz Grilla obiecał zrobić niewielki zapas dla spóźnialskich, ale musimy podać im szacunkową ilość zamówień. A dla nas to już wyzwanie logistyczne niemałe.  

Jeśli będzie taka konieczność, po 15 maja rejestracja na zlot w pakiecie full będzie możliwa tylko do wykorzystania limitu dostępnych zamówienia na catering.  Oczywiście wcześniej was o tym poinformujemy. 

Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość a osoby zdecydowane zapraszamy do rejestracji. 

IZI Meeting Team