+48 451 210 000

- 04.05.2023

FJORD NANSEN

Przedstawiamy jednego z naszych sponsorów Firmę  Fjord Nansen, która zdecydowała się zaopatrzyć naszą akcję charytatywną w przedmioty przydatne każdemu podróżnikowi. Co dokładnie będziecie mogli zakupić podczas dorocznej licytacji charytatywnej dowiecie się w kolejnym wpisie. 

Podczas IZI MEETING 2023 FN będzie miał również stoisko ze swoimi produktami, co pozwoli Wam nieco bliżej zapoznać się z ich marką. 

Fjord Nansen – znany, polski producent odzieży i sprzętu turystycznego. Firma powstała 27 lat temu w niewielkiej miejscowości na północy Polski. Mimo że to polski producent, w swojej nazwie i identyfikacji wizualnej marki wplatają elementy z dalekiej Norwegii, nawiązujące do surowego klimatu, wytrzymałości i odporności, pokazując tym samym, że ich sprzęt pomoże Ci w każdych warunkach i w każdej pogodzie. 

Od początku podczas tworzenia swoich produktów Fjord Nansen stawia na wysoką jakość i trwałość. Sami nazywają siebie „marką tester”. Zespół  nie tylko projektuje sprzęt i odzież, ale również sprawdza je w licznych testach, zarówno tych laboratoryjnych, jak i w terenie, na biwakach. Zna je doskonale, dzięki czemu podczas zlotu będzie mógł podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.  

Marka Fjord Nansen słynie z produkcji namiotów, śpiworów, niezawodnych termosów i jakościowej odzieży turystycznej. Z pewnością znajdziecie u nich sprzęt dla każdego miłośnika gór, sportów wodnych, outdooru i na każdą porę roku! 

Obecność marki Fjord Nansen na naszym evencie to nie tylko spora dawka wiedzy i ciekawych historii, którymi chętnie się z Wami podzielą. To także, a dla niektórych „przede wszystkim”, możliwość zakupu produktów w specjalnych, promocyjnych cenach. Sprzęt, który uda Wam się zdobyć, na pewno przeżyje z Wami nie jeden biwak i nie jedną wyprawę!