+48 451 210 000

- 02.05.2023

Licytacje

Tegoroczna licytacja podczas Zlotu Izi Meeting dedykowana będzie Asi Mikurendzie. Być może niektórzy zdążyliście już ją poznać zaglądając na stronę Motoendorfina.pl 

Opowieść o niej zaczniemy nietypowo – od historii zdjęcia, które tu zamieszczamy. ”Ono ma swoją historię, mówi Asia. W Warszawie przez wiele lat były organizowane przejazdy Motoróżowych. Zawsze w październiku w związku z miesiącem walki z rakiem piersi, promocją badań itd. W roku, z którego pochodzi zdjęcie, zaangażowałam się mocniej w organizację, zasponsorowałam kamizelki, a przesłanie, które każdy z nas pisał na karteczce, przeze mnie było zadedykowane mojej koleżance Oli, która wtedy dzielnie walczyła. Karteczki były zebrane i przekazane do centrum onkologii pacjentkom w ramach wsparcia.”  

Los czasami z nas chichocze niestety. Asia boleśnie tego doświadczyła. W 2019 r. zdiagonozowano u niej nowotwór złośliwy fibromyxoid sarcoma (tzw. rak mięsak). Guzy zajęły klatkę piersiową naciekając aortę, przeponę, opłucną, jamę brzuszną i osierdzie. Chemioterapia okazała się bezskuteczna. Podczas kilku bardzo złożonych operacji usunięto wszystkie zmiany wraz z częścią lewego płuca, przepony, siedmioma żebrami. Asia ma już za sobą pęknięcie aorty, zator płucny, rozległe zapalenie płuc i inne powikłania. Lekarz, który ją prowadzi stwierdził, że ma jeszcze tu na Ziemi jakieś bardzo ważne zadanie, skoro nadal żyje.  

W tym roku badania ujawniły trzy nowe zmiany. Jedyną opcją leczenia jest obecnie krioablacja, na którą Asia nie dostanie refundacji. Całą historię choroby rzetelnie nam udokumentowała, co jako IZI team potwierdzamy i chcielibyśmy Was gorąco zaprosić do tegorocznej licytacji. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby przedmioty na licytacji były dla Was jak najbardziej atrakcyjne. TEegoroczna Licytacja Charytatywna jest możliwa dzięki SPONSOROM (tutaj odnośnik do strony sponsorzy), którzy podarowali między innymi następujące przedmioty: 

 

FJORD NANSEN  https://fjordnansen.pl/  

 1. Wodoodporna torba ADVENTURE BAG 30L (orange) 
 2. Wodoodporna torba ADVENTURE BAG 60L (navy blue) 
 3. Śpiwór FINMARK MID left (carnelian) 
 4. Śpiwór KJOLEN MID left (carnelian)   
 5. Mata samopompująca KERJAG (red) 
 6. Materacyk TREKKER CAMPING (blue) 

 

MOTO TOUR  https://moto-tour.com.pl/  

 1. Kask integralny NEXX X.WRL ATIKA czarno-szary 
 2. Kompletny zestaw quadlock
 3. Zestaw przeciwdeszczowy Revi’t  

 

ADV ACADEMY ZBIGNIEW TARNAWSKI https://advacademy.pl/  

 1. Voucher na udział w szkoleniu 

 

KULIKOWISKO MOTOCYKLOWA SZKOŁA JAZDY https://kulikowisko.pl/  

 1. Voucher na udział w szkoleniu 

 

HOTEL AVENA KRAKÓW  https://artery.com.pl/avena  

 1.  Weekendowy pobyt w apartamencie dwuosobowym 

 

Zapraszamy  do licytacji. Cały dochód zostanie przekazany dla Asi Mikurendy! Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie.