+48 451 210 000

- 04.05.2023

Patronat Medialny ADVportal

Dzieje się! Do grona Przyjaciół Fundcji TAKE IT IZI dołączyła grupa redaktorów z https://www.advportal.pl/  

Jest to niedawno rozpoczęta inicjatywa zupełnie nieprzypadkowych osób, które prywatnie działają w środowisku motocyklowym od wielu lat. Ich, podobnie jak i naszą pasją jest ADV! Zgodzili się objąć patronat medialny naszego wydarzenia IZI MEETING 2023. Tomek Józwowicz, jeden z redaktorów będzie obecny podczas zlotu i opowie Wam o swojej charytatywnej, 30dniowej podróży po Europie.

 

ADVportal to przede wszystkim wiarygodność, o którą redaktorzy dbają tak jak na swoich własnych kanałach. Dowiecie się na łamach ich stron o najważniejszych informacjach ze świata motocykli adventure, o wyprawach motocyklowych. Znajdziecie testy akcesoriów i wyposażenia motocyklistów, ciekawe filmy a także relacje z wyjazdów.  Przekonacie się, że o advenczerowym life style’u wiedzą niejedno.  

Jako, że zarówno im jak i naszej Fundacji bliskie są działania prospołeczne, a przede wszystkim łączenie tej pomocy z naszą pasją, ADVportal postanowił objąć patronatem medialnym IZI Meeting.  

 Przedstawiamy Wam zatem sprawców zamieszania: 

  • Rafał z NaMotocyklu – https://www.youtube.com/@namotocyklu 
  • Marcin z Motocyklem.net – https://www.youtube.com/@motocyklemnet 
  • Janusz z JanuszLekkiegoTerenu – https://www.youtube.com/@JanuszLekkiegoTerenu 
  • Tomek z Ride2WheelsADV oraz podcastu MotoCykl – https://www.youtube.com/@ride2wheelsADV 

 O tym co zobaczycie na ADVportal opowiada sam zespół ADVportal.  

 Strona www — portal, który stworzyliśmy, jest produkcją całkowicie naszą. Nie mamy na pokładzie wielkich ekspertów w zakresie web developmentu. Nie włożyliśmy w niego góry pieniędzy, za to poświęciliśmy i będziemy poświęcać kupę swojego prywatnego czasu i olbrzymi kawał naszych serc. Jeżeli jest coś, co wymaga poprawy, skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy lub pisząc bezpośrednio na redakcja@advportal.pl. Mamy jednak nadzieję, że nadejdzie czas, kiedy zajmie się tym profesjonalna firma. 

Treść — treści, które tworzymy, powstają na bazie naszych doświadczeń, testów, bycia osobiście w miejscach, które opisujemy. Nie mówimy, że nasza prawda to jedyna słuszna prawda. Wypowiadamy się w kontekście naszych odczuć i obserwacji. Jeżeli macie inne zdanie w niektórych tematach napiszcie do nas, pogadajmy! Nie jesteśmy wszechwiedzącymi ekspertami, więc również możemy popełniać błędy. 

Raklamy — aktualnie nie współpracujemy i nie mamy rozmów o współpracy w ramach pojawiania się reklam na naszym portalu. Jak wspomnieliśmy wyżej, jest to nasza oddolna inicjatywa, która w całości pokryta jest naszą ciężką pracą po nocach i naszym czasem. To, co zobaczycie dzisiaj to przyjacielskie udostępnienie produktów (które też przetestowaliśmy), jednak z punktu widzenia prawnego od samego początku musimy oznaczać jako reklama. Nie będziemy ukrywać, że każdą nadarzającą się okazję na współpracę będziemy rozważali, ale zawsze będziecie wiedzieli, czy artykuł jest sponsorowany i czy dana grafika jest reklamą. Nie zarzucimy też Was toną reklam na maila, którego nam udostępnicie, zapisując się do newslettera. Cenimy Waszą prywatność, a przede wszystkim to, po co się zapiszecie. Jedno, na czym nam zależy to dostarczanie Wam jak najwięcej zniżek czy kodów rabatowych, bo wiemy, ile ta pasja kosztuje. 

Zapraszamy do lektury oraz do śledzenia ich poczynań.  

IZI Team