+48 451 210 000

- 04.05.2023

Toyota Hilux AT35 – #ExploreWithoutLimits.

Kto chciałby zobaczyć jak mogłaby wyglądać podróż tym modelem? Zapraszamy na IM ???? Będzie okazja przyjrzeć się z bliska, ale też podyskutować o rozwiązaniach oferowanych przez ten model samochodu.  

 Prezentacja samochodów będzie możliwa u nas dzięki Gdański Salon Toyota Proffesional. To największy dealer w Polsce Toyota Walder, który oferuje nie tylko samochody dostawcze i użytkowe. W ofercie mają również pojazdy wyprawowe takie jak ich off – roadowa propozycja Toyota Hilux AT35. Na spotkaniu w Grodźcu, dzięki współpracy z oficjalnym dystrybutorem Arctic Trucks w Polsce – firmą Steeler,  na podzamczu staną dwa testowe modele tegoż właśnie modelu.

 

 Doradcy z Toyota Professional Gdańsk chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami i podsuną optymalne rozwiązania w myśl zasady #ExploreWithoutLimits. Zasada ta przyświeca im zarówno przy tworzeniu produktów  jak i sprzedaży.  Pojazdy zaprojektowane przez Nich mają poszerzać horyzont, docierać do najbardziej odległych środowisk na ziemi i pracować w najbardziej nieprzyjaznych warunkach. 

A zatem zapraszamy na zamek w Grodźcu!