+48 451 210 000

- 23.05.2023

OSADA SUDECKA

Mamy przyjemność przedstawić Wam kolejną firmę, która zdecydowała się dołączyć do naszej licytacji charytatywnej. Jest to dla nas o tyle cenne, gdyż autorem tego pomysłu i darczyńcą zarazem jest motocyklistka Elżbieta Koncka, która jak tylko usłyszała w jakim celu odbywa się licytacja, postanowiła dołączyć się do pomocy dla Asi Mikurendy. Będzie również u nas na zlocie 😊 

A zatem – do meritum: przedmiotem licytacji będzie dwudniowy pobyt dla 2 osób w apartamencie solnym w Osadzie Sudeckiej w Lądku – Zdroju. 

Apartament solny to niepowtarzalne miejsce dla poprawy oddychania, relaksu, a także „zahartowania” organizmu. Ściany są częściowo wykonane z płyt solnych, a dodatkowo znajduje się tutaj tężnia solankowa jodowo – bromowa. 

Apartament jest w pełni wyposażony – z szerokim łóżkiem, sofą, kominkiem, aneksem kuchennym, częścią jadalnianą, łazienką, telewizorem, wifi. Z apartamentu prowadzi wyjście na taras, z którego schodzimy drewnianymi schodkami do drewnianej bani, w której można zamówić kąpiel w gorącej wodzie na pobyt. Na tarasie są dostępne leżaki oraz stolik z krzesłami. 

Zapraszamy do licytacji już teraz 😊