+48 451 210 000

- 15.05.2023

Moto-Tour

Cześć! W imieniu sklepu motocyklowego MOTO-TOUR witamy się z Wami: Kasia – motocyklistka i Mariusz – motocyklista. Jesteśmy częścią sklepowej ekipy, która zajmuje się nieco inną stroną działalności, niż ta, która kojarzy się ze sprzedażą produktów znajdujących się w naszym sklepie. A sklep mamy świetnie zaopatrzony. Ale nie o tym chcieliśmy… To znaczy o tym też, ale gdzieś tam, przy okazji. Bo tym razem najważniejszym dla nas jest przeżycie tego niezwykłego zlotu razem z Tobą! 

 Tak, jak Ty, uwielbiamy podróże motocyklowe – te bliskie i te dalsze. Tak jak i Ty – dzielimy się wspomnieniami z tych podróży. Chętnie opowiadamy je na różne sposoby: w filmach na YouTube, w fotografiach i opisach w naszych social mediach i w artykułach na blogu. Jak już się pewnie domyślasz, na zlot przyjedziemy z kamerkami, żeby uwiecznić te fantastyczne chwile, które nas czekają. Dlatego od razu zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego kanału, bloga i profili na socialach (znajdziesz je wszystkie w tym linku poniżej).  

Do zobaczenia na Zamku. Znajdziesz nas przy stoisku sklepu MOTO-TOUR, gdzie oprócz tego, że będziesz mógł obejrzeć przydatne dla motocyklistów rzeczy, to też bardzo chętnie wymienimy się z Tobą motocyklowymi historiami i doświadczeniami. 

 To jak? Do zobaczenia? 

https://linktr.ee/mototour.sklep.motocyklowy