+48 451 210 000

- TAKE IT IZI

sponsorzy

Fjord nansen

Znany producent odzieży i akcesoriów podróżniczych Fjord Nansen.  

Zespół Fjord Nansen nie tylko tworzy, ale i używa swoich produktów. Zna je doskonale, dzięki czemu będzie mógł podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie zlotu. Jego obecność oznacza także możliwość zakupu produktów w specjalnych, promocyjnych cenach. Obiecują, że z ich produktami przygoda nabierze nowego wymiaru.  

Moto - Tour

Kto lepiej zrozumie motocyklistę, jeśli nie drugi motocyklista? Jesteśmy motocyklistami – jak TY! Ekipę internetowego sklepu motocyklowego MOTO-TOUR tworzymy my – aktywni motocykliści. W sezonie robimy tysiące kilometrów zaopatrzeni w kaski, odzież i akcesoria pochodzące wprost z naszego sklepowego magazynu. Dlatego też dobrze znamy asortyment przeróżnych marek. Niezależnie od tego, czy jedziesz w podróż motocyklową na koniec świata, czy wybierasz się na wycieczkę wokół komina – pomożemy w doborze wszystkiego, co może być Ci potrzebne do realizacji planów: kasku, odzieży, butów, akcesoriów, kufrów, nawigacji, interkomu… 

ADV Academy - Zbyszek Tarnawski

ADV Academy to szkoła motocyklowa prowadzona przez Zbigniewa Tarnawskiego, finalistę BMW GS Trophy, drużynowego wicemistrza Europy moto gymkhany i instruktora techniki jazdy. Oferuje wysokiej jakości szkolenia dla motocyklistów na każdym poziomie zaawansowania, dostosowane do potrzeb i umiejętności uczestników. Wszystkie kursy w ADV Academy prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy posiadają bogate doświadczenie zarówno w jeździe motocyklowej, jak i w szkoleniu innych motocyklistów.  

ADV Inside

Monika – Czarna, rocznik ’93 – trochę walnięta na punkcie podróży szczególnie tych motocyklowych.

Na co dzień prowadzę z rodzicami szwalnię.

Od dawna chciałam połączyć pracę z pasją i tak oto powstała moja własna marka odzieży dla moto-podróżników. Rozgościce się i czujcie jak u siebie!

Mój blog podróżniczy na FB i IG:

www.facebook.com/motoheropl

www.instagram.com/motoheroadv

Hotel Avena

Położony w centrum Krakowa, w kamienicy zlokalizowanej u zwieńczenia ulic otaczających plac targowy Nowy Kleparz zapewni Ci doskonałą komunikację z pozostałymi częściami miasta. Zaledwie kilkanaście minut drogi dzieli Cię od tras prowadzących do Katowic oraz Warszawy. Zaparkuj na przestronnym parkingu zlokalizowanym na posesji hotelu oraz ciesz się bliskością Starego Miasta i Rynku Głównego.