+48 451 210 000

- TAKE IT IZI

Partnerzy

DKMS

Jesteśmy międzynarodową organizacją non-profit zajmującą się walką z nowotworami krwi i innymi chorobami układu krwiotwórczego.

Naszą misją jest znalezienie Dawcy dla każdego Pacjenta na świecie potrzebującego przeszczepienia komórek macierzystych szpiku.

Do 1995 roku DKMS stał się największym na świecie rejestrem Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych i nieprzerwanie realizujemy naszą misję poprzez podarowanie drugiej szansy na życie jak największej liczbie pacjentów z nowotworem krwi.

Wspólnie  dostarczamy drugie szanse na życie Pacjentom chorym na nowotwory krwi. W tym roku również dzięki Wam – uczestnikom IZI Meeting 2023 szanse na życie będą mogły się zwiększyć.

POMOŻESZ? BO MOŻESZ. MASZ TO W GENACH!

Łowcy Niewygód

„Podróż bez niewygód, to nie jest przygoda, to tylko transport ładunku” 

 Dużo mocy, dużo kilometrów, dużo przygody! Tyle mniej więcej oznacza nasza facebookowa grupa dla miłośników podróży motocyklowych poza asfaltem. https://www.facebook.com/groups/ADVDpl/ 

Znajdziecie nas również na kanale YT: https://tinyurl.com/lowcy-niewygod

Ci którzy już raz spróbowali niewygodnej jazdy, zapamiętają ten smak przygody za zawsze. 

Zapraszamy na nasze kanały, do naszych grup zlokalizowanych w różnych częściach Polski, Zapraszamy do wspólnych rozmów i dyskusji. Również na IZI Meeting. Będziemy tam z Wami. 

Toyota

Jesteśmy największym dealerem w Polsce Toyota Walder, który oferuje nie tylko samochody dostawcze i użytkowe, ale też wyprawowe jak Toyota Hilux AT35.

Zarówno projektantom jak i doradcom przyświeca zasada #ExploreWithoutLimits. Zaprojektowane pojazdy mają poszerzać horyzont, docierać do najbardziej odległych środowisk na ziemi i pracować w najbardziej nieprzyjaznych warunkach. 

Niezawodne, oszczędne i pełne inteligentnych rozwiązań – właśnie takie powinny być auta! Właśnie to znajdziecie w naszej ofercie.

ADV Portal

Niedawno postanowiliśmy zapoczątkować wspólną inicjatywę osób, które prywatnie działają w środowisku motocyklowym od wielu lat. Nie jesteśmy częścią żadnej agencji, a naszą pasją jest ADV! Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

Na ADVportal dbamy przede wszystkim o wiarygodność przekazywanych informacji. Na łamach naszych stron znajdziecie nowinki ze świata motocykli adventure, poczytacie o testach akcesoriów, a także zobaczycie relacje z wyjazdów. Jeśli interesuje Cię advenczerowy life style, to nasz ADVportal jest dla Ciebie. Zapraszamy do śledzenia naszej działalności.