+48 451 210 000

- NASZE DZIAŁANIA

izi meetng

Izi meeting od pierwszych edycji jest miejscem spotkań podróżników motocyklowych, miejscem spotkań przyjaciół i ich rodzin. Nie będzie inaczej i w 2023 r.

- 01

program zlotu

Całe dwa dni tutaj razem spędzimy, a jak? …

- 02

pakiety cenowe

W tym roku proponujemy dwa pakiety, FULL oraz SMALL.

- 03

rejestracja

Zapraszamy do zapisów. OD 15 maja zmienia się cena, nie zwlekajcie!

- IZI MEETING

Geneza spotkań

Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji nas odwiedzić słów kilka o genezie spotkań.

Pomysł zorganizowania pierwszego spotkania był inicjatywą Roberta Iziego Gałki oraz Sambora, którzy pomyśleli o tym wracając ze zlotu niemieckiego Forum Africa Twin w Lissburgu w 2010. W założeniu miała to być impreza integrująca motocyklowych włóczęgów z Polski i Niemiec. Tragiczna śmierć Iziego w Tadżykistanie spowodowała, że nigdy nie było mu dane uczestniczyć w spotkaniu, które sobie wymarzył. Pierwszy IZI MEETING odbył się w 2011 ku jego pamięci. Głównym celem zlotu stała się nie tylko integracja podróżniczego środowiska motocyklowego, ale również upamiętnienie osoby Iziego, a przede wszystkim zorganizowanie zbiórki mającej na celu wsparcie dla rodziny Iziego. To był tylko początek. Niemal naturalnym okazała się chęć zorganizowania kolejnych spotkań i pomocy dla osób z naszego środowiska, które na skutek nieszczęśliwych zdarzeń jej potrzebują.

Dokładnie tak jak to planował IZI, spotkania w Grodźcu  przerodziły się w doroczne spotkania życzliwych sobie ludzi dobrej woli, którzy niosą pomoc innym motocyklistom. Formuła wieloletnich spotkań wydaje się być solidna tak bardzo jak mury zamku, w którym się spotykamy. A zatem niezmiennie spodziewajcie się co roku prezentacji podróżniczych, energetyzujących koncertów, licytacji charytatywnych i przygotowanych wcześniej motocyklowych tras turystycznych. Nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Ponoć IZI MEETING uzależnia. Jako organizatorzy nie zaprzeczamy i zapraszamy serdecznie.

Od pierwszej edycji, która odbyła się w 2011, miejscem zlotu jest urokliwy Zamek Grodziec koło Złotoryi, który przejmujemy w całości na czas trwania imprezy.
zamek Grodziec: 51°10’37.2″N 15°45’34.2″E (51.177004°N, 15.759492°E)

Na zlot w zamku Grodziec co roku przyjeżdża pareset osób z kilkunastu krajów. Polacy stanowią zazwyczaj 40-60%, drugą największą grupą są goście z Niemiec (25-30%), a następnie (w kolejności alfabetycznej) uczestnicy z Australii, Chorwacji, Czech, Danii, Francji, Holandii, Norwegii, Słowacji, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Węgier.

Jeśli pominęliśmy jakąś nację, to prosimy o wybaczenie i o informację, zaraz naprawimy swój błąd :).
Większość uczestników stanowią osoby, które przyjeżdżają tu co roku.

IZI Meeting to przede wszystkim ludzie. Ludzie ciekawi świata, otwarci na poznawanie innych. Dlatego jeśli chcesz przyjechać tu po raz pierwszy, na pewno nie spędzisz czasu w samotności. Wyjedziesz bogatszy o wielu znajomych i ciekawe inspiracje do własnych podróży. Pomimo, że z wieloma osobami widujemy się tylko na IZI Meeting, często wracamy do rozmów przerwanych przed rokiem tak, jak byśmy je przerwali poprzedniego dnia. Czekamy na powrót naszych uczestników, dla których IM był przystankiem w dalekiej podróży, a którzy obiecali przyjechać ponownie i opowiedzieć o swoich przygodach.
Zlot jest organizowany przez kilkuosobowy zespół, którgo członkowie pracują charytatywnie.

Jako, że skład Teamu ewoluuje, istnienie IZI Meeting zawdzięczamy ponad 30 osobom, które dotąd były zaangażowane w jego organizację. Aktualny skład Teamu, jak i osoby, które wcześniej uczestniczyły w jego pracach znajdziecie w zakładce Zespół oraz Przyjaciele Take it Izi. Od 2023 r. team działa w nowej formie organizacyjnej w postaci Fundacji TAKE IT IZI. O misji i celach Fundacji poczytacie szerzej w naszym statucie , do którego lektury serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy jeszcze raz serdecznie!

- 01

plan zlotu

Całe trzy dni tutaj razem spędzimy, a jak? …

- 02

pakiety cenowe

W tym roku proponujemy dwa pakiety, FULL oraz SMALL.

- 03

rejestracja

Zapraszamy do zapisów. Zapisy na IM2024 , od 6 do 31 grudnia 2023 mamy promocyjne ceny, nie zwlekajcie!