+48 451 210 000

- NASZE DZIAŁANIA

IM Rally 2023 - Edycja 1

Podczas tegorocznego IM 2023 zaprosimy Was do wspólnej zabawy polegającej na przejechaniu krajobrazowej trasy na podstawie rajdowego roadbooka. Autorem trasy jest Konrad Radzikowski, którego znacie ze zlotów, oraz jego córka Lena, która w ramach uzyskanego stypendium naukowego dołączyła się do przygotowań. Pomocnikami w przygotowaniach byli: Krzysiek Woyna-Orlewicz oraz Anka Gawlik. 

Cena za udział – 0,00 PLN – wystarczy zarejestrować się na IM 2023 

Całkowita długość trasy – ok. 200 km 

Rodzaj trasy – 10% off, 90% on (do przejechania na oponach szosowych, z pasażerem) 

Cel IM RALLY – przejechanie trasy z udokumentowaną obecnością na wskazanych checkpointach 

INFORMACJE PRAKTYCZNE 

Rejestracja do IM Rally będzie się odbywała w piątek w godzinach 19:00-21:00 w Sali Rycerskiej, w przygotowanym i oznaczonym do tego celu miejscu.  

  • Podczas rejestracji otrzymacie od nas Numery startowe 
  • Odprawa odbędzie się w godzinach 8:00 –9:00 w sobotę w Sali Rycerskiej. Wyjazdy 9:00-10:30  
  • Trasa w wersji pdf zostanie przesłana na podane wcześniej adresy mailowe w trakcie odprawy. 
  • Hasło dla korzystających z aplikacji „easy rally” zostanie przekazane podczas odprawy. 
  • W przypadku pomyłki podczas jazdy, będzie możliwość uzyskania telefonicznie informacji o koordynatach konkretnego miejsca i powrót na trasę. 
  • W nawigowaniu pomocne będą aplikacje Easy Rally lub Easy Rally Pro. Wersja darmowa pozbawiona jest możliwości kalibracji kilometrów. Wykupienie dożywotniego dostępu jest możliwe w cenie 39,99 zł. Więcej dowiecie się na https://www.endurorally24.pl/easy-rally (LINK)
  • Możliwość wynajęcia przycisku pomagającego w nawigowaniu – 20 zł 

Cała zabawa zaczyna się przed bramą główną zamku w Grodźcu i tam też będzie jej finał. Jej celem jest pokazanie Wam dziedzictwa kulturowego i turystycznego regionu dolnośląskiego. Konrad i Lena starannie wybrali ciekawe miejsca, które będziecie mieli okazję zobaczyć. Ponieważ jest to nasz pierwszy, autorski tego typu projekt, chcielibyśmy po Waszym powrocie zapytać Was o wrażenia, o kwestie organizacyjne, przejrzystość przygotowanych komunikatów. Jednym słowem, co poprawić na kolejny rok. Mamy nadzieję, że tegoroczna, premierowa dla nas trasa, będzie stanowiła jedynie prolog do kolejnych. Bawcie się dobrze i cieszcie pięknem regionu. Do zobaczenia na IM Rally. 

Konrad, Lena, Krzysiek i Anka 

Zapraszamy!!