+48 451 210 000

Izi Meeting

„od pierwszych edycji jest miejscem spotkań podróżników motocyklowych, miejscem spotkań przyjaciół i ich rodzin. Ludzi o dobrych sercach chcących pomagać innym. Nie będzie inaczej i w 2024 r. „

Zapraszamy do wsparcia Szymona, poprzez zakup cegiełek oraz wsparcia jego zbiórki na Się Pomaga oraz zapoznania się z informacjami na jego temat.

- TAKE IT IZI

FUNDACJA

IZI – Robert Gałka miał 38 lat. Jeździł motocyklem od zawsze, aż do 26 lipca 2010 roku. Zginął na 130. kilometrze drogi Khorog – Iszkaszim – Langar. Żył w przeświadczeniu, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy tak prawdziwie chcieć je zrobić. I co ważniejsze, nie poprzestać na planach, a raczej od razu przejść do działania. Izi działał. Mówił „przecież to easy”… A zatem cytując Roberta mówimy: „to proste” – chcemy pomagać motocyklistom, chcemy spotykać się w gronie osób podzielających filozofię Roberta „TAKE IT IZI”

- 01

HISTORIA

Fundacja powstała z inicjatywy przyjaciół Roberta Iziego Gałki. Początkowo spotykaliśmy się by wspomóc rodzinę IZIego po jego śmierci. Nikt nie przypuszczał wtedy, że 2011 był tylko początkiem.

- 02

Zespół

Nie byłoby IZI MEETING gdyby nie ludzie. Zarówno Ci, którzy dorocznie przyjeżdżają do Zamku Grodziec, jak i Ci, którzy te spotkania organizują. Tutaj przeczytacie o zespole tworzącym Fundację i przygotowującym coroczne spotkania.

- 03

DOKUMENTY

Znajdziecie tutaj między innymi statut, nasze doroczne sprawozdania z naszej działalności, ale też wszelkie potrzebne regulaminy, czy też politykę prywatności.

- SPOTKANIA

IZI Meeting

Co roku do Grodźca przyjeżdża od 250 do 450 osób z kilkunastu krajów. Polacy stanowią zazwyczaj 40-60%, drugą największą grupą są goście z Niemiec (25-30%), a następnie (w kolejności alfabetycznej) uczestnicy z Australii, Chorwacji, Czech, Danii, Francji, Holandii, Norwegii, Słowacji, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Węgier.

Jeśli pominęliśmy jakąś nację, to prosimy o wybaczenie i o informację, zaraz naprawimy swój błąd. Zapraszamy na XI IZI MEETING 2023

- ZAGŁOSUJ

Kalendarz

Z krótką przerwą wracamy do Was z kalendarzem na 2024 r. Zapraszamy do nadsyłania zdjęć.

- KTO ZA TYM STOI

ludzie w take it izi

Bez Was, bez nas, bez ludzi, bez przyjaźni, bez dobrych serc, które ze sobą zawsze przywozicie, bez zaangażowania nie byłoby IZI MEETINGS, nie byłoby Fundacji. Przedstawiamy postać IZIego oraz zespół ludzi, który postanowił pielęgnować tradycję spotkań pasjonatów motocykli ADV oraz nadal organizować działania charytatywne, które mają wspierać właśnie motocyklistów.

- 01

izi

Miał być organizatorem pierwszego spotkania, miał pomysł jak wykorzystać spotkania podróżników motocyklowych i wspomóc przy tym innych, potrzebujących. Zazwyczaj dzieciaków. Tragiczna śmierć spowodowała, że nigdy nie dotarł. Pamięci IZIego…

- 02

Zespół

Na przestrzeni lat zespół ludzi pracujących przy spotkaniach w Grodźcu zadbał o niepowtarzalną atmosferę, niespotykani nigdzie indziej klimat spotkań. Obecny zespół miał solidny fundament, aby  móc kontynuować dzieło zakładając Fundację.

- 03

przyjaciele fundacji

To oni tworzą duch Fundacji, to oni są obecni w najbardziej newralgicznych momentach, to oni wspomagają Zespół w  działaniach kiedy już brakuje rąk do pracy.

- TAKE IT IZI

blog

IMG_7728

- EUROPA

Wstęp do podróży po krainie fiordów

D10B

- EUROPA

Cz. 4 Norwegia Centralna – Kristiansund przez Rondane Park do Koinge (SE)

20190820_171812

- EUROPA

Cz. 3 Promy, winkle i trolle – czyli z Sognefjellet do Kristiansund