O IZIm

O IZIm

Bardzo trudno pisać o Nim „był”, najczęściej posługiwaliśmy się bowiem czasem przyszłym: zrobimy to, zrobimy tamto, tam pojedziemy etc. I nagle wszystkie plany stają się nieaktualne? Tak zwyczajnie? Na prostej drodze, asfalcie, bez deszczu, 60 km na godzinę, z powodu głupiej dętki?

Czytaj więcej

IZI Meeting

IZI Meeting

IZI Meeting to spotkanie amatorów poznawania świata z perspektywy siodełka motocyklowego. Na pomysł jej stworzenia wpadli w 2010 Izi z Samborem wracając ze zlotu niemieckiego Forum Africa Twin w Lissburgu. W założeniu miała to być impreza integrująca motocyklowych włóczęgów z Polski i Niemiec, jednak tragiczna śmierć Iziego w Tadżykistanie spowodowała zmianę jej formuły.

Czytaj więcej

IM 2020

IM 2020

Tu znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące najbliższej edycji IZI Meeting

Czytaj więcej

The Team

The Team

W trakcie zlotu członków Teamu organizatorów poznacie po pomarańczowych koszulkach. Tutaj możecie przeczytać kim są ludzie, którzy stoją za organizacją IZI Meeting.

Czytaj więcej

Witajcie!

IZI MEETING – to magia, która dzieje się co roku. Spotkanie z podróżą, opowieścią, historią i ludźmi z pasją. Kultywujemy tradycję, jednocześnie siejąc ziarno pragnienia nowej przygody. 4. czerwca 2020 roku widzimy się już po raz dziesiąty! A Ty? Będziesz?