+48 451 210 000

- NASZE DZIAŁANIA

działalność CHARYTATYWNA

- 01

kalendarz

Aby tradycji stało się zadość mamy ogromną przyjemność ogłosić rozpoczęcie naboru na zdjęcia do kalendarza na rok 2024. W tym roku prosimy Was o nadsyłanie Waszych zdjęć na nasz adres mailowy: info@izimeeting.com. Jeśli chcielibyście, aby zdjęcie opatrzone było Waszym imieniem, ksywką, lub innym oznaczeniem, napiszcie nam o tym w treści maila. Postaramy się uwzględnić Waszą prośbę 🙂

- 02

licytacja charytatywna

Tegoroczna licytacja podczas Zlotu Izi Meeting dedykowana będzie Asi Mikurendzie. Być może niektórzy zdążyliście już ją poznać zaglądając na stronę Motoendorfina.pl
Opowieść o niej zaczniemy nietypowo – od historii zdjęcia, które tu zamieszczamy. ”Ono ma swoją historię, mówi Asia. W Warszawie przez wiele lat były organizowane przejazdy Motoróżowych. Zawsze w październiku w związku z miesiącem walki z rakiem piersi, promocją badań itd. W roku, z którego pochodzi zdjęcie, zaangażowałam się mocniej w organizację, zasponsorowałam kamizelki, a przesłanie, które każdy z nas pisał na karteczce, przeze mnie było zadedykowane mojej koleżance Oli, która wtedy dzielnie walczyła. Karteczki były zebrane i przekazane do centrum onkologii pacjentkom w ramach wsparcia.”

- 03

DKMS

Z dumą informujemy Was o podjęciu współpracy z Fundacją DKMS. Działamy! Na tegorocznym Izi Meeting 2023 odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych Dawców!   

Wśród wszystkich zarejestrowanych, potencjalnych Dawców rozlosujemy nagrodę – komplet opon motocyklowych. Czy pomaganie może być jeszcze przyjemniejsze?