Bliźniak

Bliźniak – członek teamu od samego początku. Dla niego IZI Meeting zaczyna się we wrześniu, a najważniejszy punkt to spotkanie z Wami w Grodźcu. Bliźniak jak sama nazwa wskazuje to człowieków dwóch, on i jego brzuch 😉 Zwykle nie siedzi długo w jednym miejscu i żeby go spotkać, wystarczy stać spokojnie, na pewno się pojawi. W historii IM były lata bardziej i mniej udane, ale m.in. Bliźniakowi zawdzięczamy ciągłość organizacji naszego zlotu. W momencie, gdy duża część pierwotnego składu Teamu musiała wycofać się z uczestnictwa w organizacji zlotu, to on, wraz z trzema (!) innymi osobami, doprowadził do tego, że mogliśmy się spotkać na IM w 2017.

W Teamie od 1. edycji (2011). 

Języki: 

Jochen

Jochen – zaangażowany w organizację IM od samego początku, w styczniu 2011 roku dokonał z Samborem rekonesansu w Grodźcu, w wyniku którego zlot na stałe zadomowił się na zamku. Wszelkiej maści motocykle ujeżdża od 35 lat, w 2005 roku spotkał miłość swego życia – Africę Twin RD07a, która odtąd wiernie towarzyszy mu we wszystkich podróżach, dalekich i bliskich. W Teamie odpowiedzialny za tłumaczenia na język angielski i prace wszelkiej maści – z pewnością będzie Was witać w zamkowej bramie częstując powitalną banieczką 😉 Entuzjasta fotografii i drugowojennych militariów, samozwańczy tancerz i wodzirej. Członek Teamu od pierwszej edycji w 2011 roku.

Języki: 

Kamyk

Kamyk: Urodzony w Bydgoszczy w czasach PRL-u. Wyemigrował najpierw do Szczecina, później dalej, za Odrę- do Berlina. W dalszym ciągu nie mówi płynnie po niemiecku, ale bardzo się stara. 😉  Mega pozytywny człowiek, z którego twarzy uśmiech nie schodzi. Jeśli trzeba coś zrobić, zanim padnie pytanie, kto chciałby się tego podjąć, Kamyk dostarcza gotowe rozwiązania. Jego najważniejsze role w Teamie to IT oraz szeroko pojęte "getting things done". Na zlocie możecie go najczęściej spotkać na bramie, witającego i rejestrującego gości. Uwielbiany przez uczestników. 🙂 

Jest go mniej o jakieś 30 kg, więc znajomi z dawnych czasów mogą go nie poznać. 😉 Jest mega skromnym gościem, bo "przeoczył" się pochwalić, że jego twarz była wyświetlana na Times Squere w NYC za osiągnięcia w dziedzinie "Media automatisation". Zakochany na zabój w żużlu.  Od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w trialu. Od zawsze uwielbia podróże. Bałkany zna już jak własną kieszeń. Jeśli dasz mu do wyboru: jazda asfaltem czy pioch i szutry, pójdzie w to drugie, jak dzik w żołędzie. W IZIm od 2012 roku,  z czego w Teamie od 8. edycji (2018).


Języki:   

Jakub

Jakub to ksywka, nie imię, bo po imieniu to nawet Żona do niego się nie zwraca – no chyba, że coś przeskrobie. Z pasji i z zawodu społecznik. Jako ostatni gasi światło, kiedy jest pewien, że wszyscy są bezpieczni. Marzyciel i rozjemca. Motocyklizm ma w genach po Rodzicach, którzy przemierzali Polskę wszerz i wzdłuż na słynnej „jaskółce” z NRD. Mimo, że pierwszą dwukołową miłością było GPZ900R Maverick’a, dziś nie wyobraża sobie podróżowania bardziej off niż on. Jego "olinkluzif", to duże enduro, zielony namiot, małe ognisko, czyste jezioro, kaszubski las i bałkańskie góry… W IZI teamie współodpowiedzialny za social media , marketing, do tego to nasz spec od e-logistyki.

W Teamie świeżak od 2023 roku

Języki:  

Ania

Anka – Niewiele osób wie, że w życiu zawodowym zajmuje się księgowością. A dlaczego… bo jakoś tak nie wygląda. 🙂 Dołączyła do IZI Teamu podziwiając słuszność całej idei, która towarzyszy grupie niezmiennie od samego początku. W Teamie dostała przydział na papierkową robotę.  Nie ma w zwyczaju poprzestawać na biernym czekaniu, zmotywowała zatem Bliźniaka i Jochena do podjęcia „męskiej decyzji”… I tak oto Fundacja „TAKE IT IZI” rozpoczyna działanie z oboma Panami na czele.

W Teamie znalazła się nie przypadkowo. Turystyczne enduro to jej miłość od pierwszego wejrzenia, ale jak twierdzi: nie samym motocyklem człowiek żyje. Nie ważne bowiem gdzie, a ważne z kim. Twierdzi, że bezcenne chwile to te, gdy patrzysz jak ktoś poszybował w niebo i lata, a Ty wiesz, że choć w minimalnym stopniu pomogłeś komuś rozwinąć skrzydła. Ci co ją znają twierdzą, że nie należy dać się zwieść jej łagodnemu uśmiechowi.  😉 Jak coś ma się zgadzać, to zgadzać się ma. Nie znaczy to jednak, że nie poszuka alternatywnego rozwiązania… Dotychczas zwykła mówić, że to droga jest celem. Teraz dodaje jeszcze: TAKE IT IZI and  "follow your dreams".

Języki:  


Byli członkowie Teamu

Sambor
Jagna
Bartek
Mariola
Budzik
Szymek
Kuba
Lord Prodisz
Stormi
Max
Arnie / Gonzik
Matjas
Wilczyca
Osso
Fassi
Kasia
Ashanti
Cynciu
Szparag
Pastor