Bliźniak

Bliźniak – członek teamu od samego początku. Dla niego IZI Meeting zaczyna się we wrześniu, a najważniejszy punkt to spotkanie z Wami w Grodźcu. Bliźniak jak sama nazwa wskazuje to człowieków dwóch, on i jego brzuch 😉 Zwykle nie siedzi długo w jednym miejscu i żeby go spotkać, wystarczy stać spokojnie, na pewno się pojawi. W historii IM były lata bardziej i mniej udane, ale m.in. Bliźniakowi zawdzięczamy ciągłość organizacji naszego zlotu. W momencie, gdy duża część pierwotnego składu Teamu musiała wycofać się z uczestnictwa w organizacji zlotu, to on, wraz z trzema (!) innymi osobami, doprowadził do tego, że mogliśmy się spotkać na IM w 2017.

W Teamie od 1. edycji (2011). 

Języki: 

Jagna

Jagna jest członkiem Teamu od pierwszej edycji IM. Wszyscy uczestnicy Jagnę znają i lubią, ale niewiele osób zna jagnięce supermoce. Jagna, przy całym swoim uroku, jest jak pocisk samosterujący dalekiego zasięgu - jak się czegoś podejmie, to można o sprawie zapomnieć - będzie zrobione i gwarantujemy, że nie chcielibyście być przeszkodą na drodze do tego celu. Poza tym lubi tańczyć, uwielbia lekki off, a sobotnie trasy przygotowane przez Jagnę, zawsze cieszyły się największym powodzeniem. Przynajmniej do czasu uruchomienia tras z roadbookiem, przygotowanych przez Bartków :-). Jagna jest również doktorem geologii, więc jeśli zdecydujecie się pojechać na trasę z Jagną, to będziecie mieli okazję usłyszeć dużo interesujących informacji na temat bliższej i dalszej historii miejsc, które odwiedzicie.
W Teamie od 1. edycji (2011). 
Języki:   

Jochen

Jochen – zaangażowany w organizację IM od samego początku, w styczniu 2011 roku dokonał z Samborem rekonesansu w Grodźcu, w wyniku którego zlot na stałe zadomowił się na zamku. Wszelkiej maści motocykle ujeżdża od 35 lat, w 2005 roku spotkał miłość swego życia – Africę Twin RD07a, która odtąd wiernie towarzyszy mu we wszystkich podróżach, dalekich i bliskich. W Teamie odpowiedzialny za tłumaczenia na język angielski i prace wszelkiej maści – z pewnością będzie Was witać w zamkowej bramie częstując powitalną banieczką 😉 Entuzjasta fotografii i drugowojennych militariów, samozwańczy tancerz i wodzirej. Członek Teamu od pierwszej edycji w 2011 roku.

Języki: 

Budzik

Budzik uczestniczył we wszystkich dotychczasowych edycjach IZI Meeting i nie wyobraża sobie maja bez naszego wspólnego spotkania w Grodźcu. Budzika można poznać po tym, że ma okulary, wąsy i brodę, rzadko milczy i nie zobaczycie go w jednym miejscu, bo zwykle biega, a kiedy gra muzyka, to tańczy. W Teamie jest specjalistą od IT i spraw beznadziejnych. Z zasady chętny do pomocy. Kiedyś uprawiał sporty ekstremalne i rajdy AR, z wiekiem się ustabilizował, więc ogranicza się do jazdy Afryką, nart i żagli.
W Teamie od 8. edycji (2018). 
Języki: 

Kamyk

Kamyk jest zawsze uśmiechniętym i mega pozytywnym człowiekiem. Jeśli trzeba coś zrobić, to zanim padnie pytanie kto chciałby się tego podjąć, Kamyk dostarcza gotowe rozwiązanie. Jego najważniejsze role w Teamie to IT oraz szeroko pojęte "getting things done". Na zlocie uwielbia siedzieć z Wilczycą na bramie i rejestrować gości. Uczestnicy, z zasady, również go uwielbiają :-).
Wierny kibic żużla, zakochany w tym sporcie. Od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w trialu, ale od zawsze uwielbia podróże i wszelkiego rodzaju piochy/szutry na moto.
W Teamie od 8. edycji (2018). 
Języki:   

Bartek

Bartek - Urodzony organizator, fan motoryzacji i podróżnik. Połączenie tych cech czyni go idealnym dodatkiem do IM team. W „siodle” od 7 lat, zafascynowany podróżami motocyklowymi od zawsze. Na swoim koncie ma dalsze i bliższe wyprawy na wschód, zachód, północ i południe 😉. Jeśli chcecie poznać bliżej Bartka wystarczy zadać mu pytanie o motocykl, planowanie podróży lub wyzwania związane z pakowaniem… gwarantujemy długą i fascynującą rozmowę ;-).
Bartek uczestniczy w organizacji od 9. edycji (2019).
Języki: 

Mariola

Mariola - Fanka podróży bliższych i dalszych, do celu i bez konkretnego celu. Najlepiej czuje się w siodle swojego motocykla połykając kolejne km i kontemplując przyrodę. Z reguły lubi jeździć z przodu, co pozwala innym uczestnikom podróży omijać rowy, dziury, fesz-fesz i inne pułapki. Ona sama za to chętnie je wszystkie eksploruje 😉. Chętna do pomocy, specjalistka od liczb… całe wydarzenie potrafi zaplanować w excelu 😉.
Mariola uczestniczy w organizacji od 9. edycji (2019).
Języki: 


Byli członkowie Teamu

Sambor
Szymek
Kuba
Lord Prodisz
Stormi
Max
Arnie
Matjas
Wilczyca
Osso
Fassi
Kasia