Dzień dobry, cześć i czołem! 😊 👊🏻
Niezmiernie miło nam poinformować, że w swoich działaniach posunęliśmy się o krok dalej. Możemy nawet spokojnie powiedzieć, że jest to krok milowy. Meldujemy, że właśnie powstała:
𝐅𝐮𝐧𝐝𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐓𝐀𝐊𝐄 𝐈𝐓 𝐈𝐙𝐈 !
🥳
Od teraz będziemy mogli działać na znacznie szerszym polu, a do tego skuteczniej! Poza głównym celem naszej działalności, jakim było dotychczas upamiętnienie osoby Roberta Gałki (Iziego), polskiego podróżnika motocyklowego, mamy także zamiar zająć się m.in. pomocą osobom poszkodowanym w wypadkach motocyklowych oraz ich rodzinom, rozwojem turystyki motocyklowej i krajoznawstwa, oraz szeroko pojętą edukacją w tym zakresie.
Zmienił się częściowo również skład ekipy IM 😊 i aktualnie należą do niego:
a) Łukasz Kujawa (𝐁𝐥𝐢𝐳́𝐧𝐢𝐚𝐤) – fundator i prezes zarządu Fundacji, logistyka od A do Z;
b) Marcin Woyna-Orlewicz (𝐉𝐨𝐜𝐡𝐞𝐧) – fundator i wiceprezes zarządu Fundacji, w teamie człowiek orkiestra i tłumacz j.ang.;
c) Anna Gawlik (𝐀𝐧𝐤𝐚) – członek zarządu Fundacji; księgowy i prawny mózg operacji pod hasłem „załóżmy fundację”;
d) Agnieszka Radzymińska (𝐀𝐠𝐧𝐢𝐜𝐡) social media, marketing, minister do spraw propagandy IM
e) Wojciech Jakubowski (𝐉𝐚𝐪𝐛 𝐂𝐒𝐁) social media, marketing, spec od e-logistyki;
f) Rafał Kamiński (𝐊𝐚𝐦𝐲𝐤) – spec od IT level high i GTD czyli Getting Things Done.
🔥🔥🔥
Wyżej wymienione role w IM, to tylko część zadań każdego z nas. W wielu dziedzinach bowiem, wymieniamy się, zastępujemy i uzupełniamy.
W kolejnych postach przedstawimy się Wam, kim jesteśmy, a póki co, zaglądajcie na naszą stronę i rejestrujcie się na najbliższy 𝗜𝗭𝗜 𝗠𝗘𝗘𝗧𝗜𝗡𝗚.😁👊🏻