Zapisy i informacje z ostatniej chwili

Drodzy Fani spotkań w Grodźcu, mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na tegoroczne spotkanie, które odbędzie się 9-11 czerwiec 2023 r. Zapisy ruszą niebawem. Przepraszamy za opóźenia w tym roku. Jak już wiecie nieco się przeorganizowujemy. Ale to po to by było łatwiej, bardziej dostępnie i może lekko inaczej 🙂  Będziemy informować Was na bieżąco. Dziękujemy Wam,

IZI Meeting 2023

Dzień dobry, cześć i czołem! 😊 👊🏻Niezmiernie miło nam poinformować, że w swoich działaniach posunęliśmy się o krok dalej. Możemy nawet spokojnie powiedzieć, że jest to krok milowy. Meldujemy, że właśnie powstała:𝐅𝐮𝐧𝐝𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐓𝐀𝐊𝐄 𝐈𝐓 𝐈𝐙𝐈 !🥳Od teraz będziemy mogli działać na znacznie szerszym polu, a do tego skuteczniej! Poza głównym celem naszej działalności, jakim było

IZI Meeting X (2022)

Z ogromną radością informujemy, że po dwuletniej przerwie spowodowanej ograniczeniami pandemicznymi, spotykamy się w Zamku Grodziec w pierwszy weekend czerwca tego roku, czyli od czwartku 2. do niedzieli, 5 czerwca 2022! Będzie to X, jubileuszowa edycja naszego zlotu! Wkrótce opublikujemy bardziej szczegółowe informacje oraz otworzymy rejestrację. Obserwujcie nas tutaj i na Facebooku.

IZI Meeting 2021

Drodzy przyjaciele! Co roku, w styczniu zaczynaliśmy rejestrację na nasz zlot.Niestety w tym roku musimy się wstrzymać ze względu na przepisy epidemiologiczne. Zrobimy wszystko, aby zlot odbył się w zaplanowanym terminie (3-6 czerwca 2021). Ostateczną decyzję podejmiemy pod koniec marca. Trzymajmy wszyscy kciuki!

Witajcie!

IZI MEETING – to magia, która dzieje się co roku. Spotkanie z podróżą, opowieścią, historią i ludźmi z pasją. Kultywujemy tradycję, jednocześnie siejąc ziarno pragnienia nowej przygody. 4. czerwca 2020 roku widzimy się już po raz dziesiąty! A Ty? Będziesz?